Zdjęcia szpiegowskie

Oto nowy Mercedes Klasy S!

Auto została obfotografowane z zewnątrz i wewnątrz.

Auto została obfotografowane z zewnątrz i wewnątrz.

Oto coś czego nie spodziewaliśmy się zobaczyć tak szybko i to w dodatku w postaci zdjęć szpiegowskich. Do internetu właśnie trafiła cała galeria zdjęć prototypu nowego Mercedesa Klasy S W223, który posiada jedynie minimalne ślady kamuflażu na przednim pasie. Możemy zobaczyć wszystkie detale zarówno nadwozia, jak i wnętrza.

Na zdjęciach, które dostarczył nam cochespias, widzimy jak W223 kontynuuje najnowszy design zapoczątkowany przez nowe generacje modeli CLS i CLA. W zestawieniu z poprzednikiem nie widać jakichkolwiek podobieństw, nie licząc naturalnie samej bryły pojazdu.

Z przodu pojawiły się nowe reflektory wykorzystujące technologię LED. Posiadają one srebrne ozdobne wykończenie w dolnej partii oraz nitkę LED do jazdy dziennej na górze. Atrapa chłodnicy jest jeszcze bardziej masywna i standardowej odmianie posiada horyzontalne linie. Cały przedni pas jest nasycony chromowanymi dodatkami podkreślającymi rangę pojazdu i segmentu.

Z tyłu pojawiły się teraz trójkątne reflektory w stylu wspomnianych modeli CLS i CLA. W Klasie S są one nieco większe i dodatkowo są ze sobą połączone chromowaną listwą przez całą długość pojazdu. W zderzaku znajdziemy dwie chromowane końcówki układu wydechowego oraz ozdobną listwę (na zdjęciu oklejona taśmą).

Wnętrze to również zupełnie nowy projekt. W nowej generacji oznaczonej kodem W223 zadebiutuje nowy inforozrywki o nazwie wewnętrznej NTG7. Wprowadzi on szereg nowych funkcji w zakresie obsługi, a także bezpieczeństwa w zakresie elektroniki pojazdu, czy kradzieży. Nowością będzie design deski rozdzielczej i tunelu środkowego. Główny wyświetlacz będzie miał aż 20 cali, a za kierownicą znajduje się mniejszy, 12 calowy. Wszystko posiada bardzo uproszczony kształt podążając za aktualnymi trendami.

Oczywiście, podobnie jak w poprzednich generacjach flagowej limuzyny, nie zabraknie materiałów najwyższej jakości oraz wyposażenia gwarantującego najwyższy komfort podróżowania – masażów, telewizji, rozkładanych tylnych foteli, wyświetlaczy z tyłu, lodówki, podgrzewanych i chłodzonych miejsc na napoje, 4 strefowej klimatyzacji automatycznej i wielu, wielu więcej opcji.

2021 Mercedes-Benz Klasa S – zdjęcia szpiegowskie, maj 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

zdjęcia: cochespias

2021 Mercedes-Benz Klasa S – zdjęcia szpiegowskie listopad 2019

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz