Zdjęcia szpiegowskie

Nowy VW Golf Variant przyłapany na zdjęciach szpiegowskich

Gama nowego Golfa coraz bardziej się poszerza.

Gama nowego Golfa coraz bardziej się poszerza.

Wczoraj dotarła do nas informacja o tym, że Volkswagen wstrzymał dostany nowej generacji Golfa, z uwagi na problemy z oprogramowaniem samochodu. Pomimo tego, że hatchback napotkał spore problemy, bardziej praktyczna wersja Variant jest już przygotowywana do debiutu, najlepiej świadczą o tym te zdjęcia szpiegowskie.

Nowy Golf w wersji kombi przyłapany został przez szpiegów motoryzacyjnych na testach na publicznych drogach, gdzieś w Niemczech. Samochód nie został zakamuflowany w prawie żaden sposób, oprócz naklejek imitujących tylne światła, jakie naklejone zostały na miejscu tych prawdziwych.

Zobacz też: Volkswagen Golf 1.5 eTSI – test przyspieszenia 0-100 km/h

Wygląd maszyny nie zaskakuje, przód nie różni się w żaden sposób, od obecnego już na rynku modelu. Różnice widzimy jedynie z tyłu, jednak te nie wnoszą nic rewolucyjnego. Jeżeli chodzi o jednostki napędowe, to w wersji Variant nie spodziewamy się żadnych zmian w gamie silników.

Premiera auta powinna mieć miejsce na jesień tego roku, biorąc jednak pod uwagę problemy Volkswagena z nowym Golfem, może mieć ona miejsce nawet pod koniec roku.

2021 Volkswagen Golf Variant – zdjęcia szpiegowskie, maj 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz