Skoda Superb, Karoq i Kodiaq od teraz nowymi multimediami i USB-C

Nowy standard multimediów teraz w prawie wszystkich modelach Skody.

Nowy standard multimediów teraz w prawie wszystkich modelach Skody.

Skoda wprowadza powiew świeżości do systemów inforozrywki w modelach oferowanych od kilku lat. Odświeżenia doczeka się Superb, Karoq oraz Kodiaq, które od teraz będą oferowane z systemem najnowszej, trzeciej generacji wyposażonym w stałe połączenie z internetem, pamięć profili, bardziej zaawansowany system Skoda Connect oraz inteligentnego asystenta Laura.

Wraz z nowym systemem w tych modelach zadebiutują również nowe porty USB-C oferujące lepszy przesył danych, wyższe napięcie i większą wygodę podłączenia (porty są obustronne). Dodatkowo opcjonalnie pojawi się możliwość zakupu dodatkowego gniazda USB powyżej lusterka do podłączenia np. videorejestratora bez puszczania kabla przez całą deskę rozdzielczą, które zadebiutowało w nowej generacji Octavii.

Polecany film z naszego kanału

Nowy system jest w stanie zarejestrować do 14 profili użytkowników wraz z ich preferencjami klimatyzacji, podświetlenia, systemów bezpieczeństwa, czy stylu wirtualnych zegarów. Z uwagi, że wszystkie dane są przechowywane na serwerach Skody, profile będą mogły być wykorzystywane w innych samochodach Skody przypisanych do konta.

Nowości nie doczeka się Fabia, gdyż już w tym roku powinniśmy zobaczyć nową generację, a model Citigo-e IV nie jest planowany na 2021 rok.

2020 Skoda Kamiq Style 1.0 TSI – zdjęcia z naszego testu

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz