Oto nowy Ford Bronco jako pick-up

Zaledwie kilka godzin po premierze portal KDesign przygotował wizję nowego Forda jako pick-upa.

Zaledwie kilka godzin po premierze Bronco, portal KDesign przygotował wizję nowego Forda jako pick-upa.

Ford Bronco zadebiutował zaledwie kilkanaście godzin temu i już zdobył spore uznanie i popularność. Fakt, że model wrócił do produkcji po aż 25 latach oraz wysokie zainteresowanie samochodem mogą sprawić, że doczekamy się wielu jego wersji, lecz czy otrzyma on również wariant pick-upa? Ponownie portal KDesign postanowił wybiec w przyszłość i przygotował wizualizację takiego projektu.

Graficy postanowili wykorzystać jako podstawę wersję Bronco Sport i znacząco przedłużyli model oraz pozbyli się kawałka karoserii znajdującego się nad bagażnikiem standardowego modelu. Dodatkowo na dachu znalazły się relingi dachowe, które zostały przeciągnięte aż do wnętrza paki. Choć projekt może wydawać się ciekawy, to muszę przyznać, że jest on według mnie brzydki. Bazowy Ford Bronko posiada właściwe proporcje oraz swego rodzaju charakter, a tu otrzymaliśmy nienaturalnie wyglądającego i pokracznego pick-upa.

Warto również dodać, że w zeszłym roku pojawiła się pogłoska, że Ford zamierza wprowadzić na rynek amerykański pick-upa pod szyldem Bronco. Niestety przez 12 miesięcy temat ucichł i nic nie wskazywało na to, aby coś się zmieniło. Dopiero premiera Forda Bronco może rzuci nowe światło na tę sprawę, aczkolwiek nadal jest to tylko przypuszczenie.

Niemniej jednak w kwietniu tego roku ogłoszono, że Ford Ranger podzieli swoje układy napędowe z nowym Fordem Bronco Sport, co po części może mieć związek z jego pick-upową wersją. Oznaczałoby, że pod maskę tego modelu trafiłyby 1,5- i 2-litrowe silniki turbo EcoBoost podłączone w standardzie z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła. Czas pokaże, czy w przyszłości powstanie ostatecznie Ford Bronco Pick-up.

KDesign prezentowało w przeszłości mniej lub bardziej realne wizualizacje pokroju Forda Pumy Raptor, czy Forda Mustanga Mach-e jako hatchbacka. W portfolio tego portalu znajdziemy również kilka ciężarówek, a najciekawszą z nich jest mieszanka Mustanga z Fordem F-150 w wersji Raptor.

2021 Ford Bronco Pick-up – wizualizacja

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: KDesign

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz