Ford Mustang Mach-E RTR na pierwszym zwiastunie

Tuner postanowił opublikować krótki zwiastun prezentujący świeżo zostawione ślady opon.

Tuner postanowił opublikować krótki zwiastun prezentujący świeżo zostawione ślady opon.

Firmy tunerskie od lat zajmują się podkręcaniem licznych modeli do niespotykanych osiągów lub zapewniają im różnorodne zestawy ulepszeń. Tym razem tuner zajmujący się samochodami z tradycyjnym napędem zabierze się za elektryczny samochód, a co ciekawe jego wybór padł na Forda Mustanga Mach-E, który nie trafił jeszcze do swoich klientów.

RTR Vehicles opublikowało na swoim profilu na Instagramie film przedstawiający radosne upalanie opon przez co najmniej dwa samochody. Oprócz świeżo pozostawionych śladów opon możemy również usłyszeć pracę dwóch silników, w czym jeden należy do Forda Mustanga, drugi zaś brzmi jak spalinowy motor. Być może firma postanowiła zestawić ze sobą podkręconego Mach-E z innym pojazdem podrasowanym przez RTR. Dodatkowo na końcu wideo pokazuje się data 21.07, stąd też powinniśmy w przeciągu najbliższych dni otrzymać kolejne informacje, bądź też projekt zostanie oficjalnie przedstawiony.

Warto również dodać, że RTR ma bardzo dobre kontakty z Fordem i mogło zdobyć jakiś egzemplarz jeszcze przed jego oficjalnymi dostawami do klientów. To pozwoliłoby przygotować podkręcony pojazd, który mógłby być w najbliższym czasie zaprezentowany. Tak jak wcześniej wspomniałem, RTR Vehicles nigdy wcześniej nie brało na warsztat samochodu elektrycznego, stąd też nie wiemy do końca, czego możemy się spodziewać. Być może tuner zmniejszy masę pojazdu oraz zdoła podkręcić dodatkowo silnik elektryczny Mustanga.

2020 Ford Mustang Mach E

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: RTR Vehicles via Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz