Moto Filmy

Drag Race: bratobójczy pojedynek Tesli S, 3, X, Y

Tym razem zestawiono ze sobą wszystkie dostępne modele Tesli w topowej wersji Performance.

Tym razem zestawiono ze sobą wszystkie dostępne modele Tesli w topowej wersji Performance.

Zestawienie to z pewnością można nazwać jednym z najgorętszych wyścigów, w których wezmą udział aż cztery Tesle w topowym wariancie Performante. Zobaczmy, który z S3XY modeli okaże się najlepszy w wyścigu na ćwierć mili.

Tesla Model S Performante została wyposażona w dwa silniki elektryczne, które generują łącznie 611 KM mocy oraz 967 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co pozwala wystrzelić modelowi do „setki” w zaledwie 2,5 sekundy. Kolejnym zawodnikiem jest Model 3 Performante z dwoma silnikami elektrycznymi, które generują łącznie 510 KM mocy oraz 660 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dzięki takiemu zestawowi Model 3 wykona sprint 0-100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy.

Przedostatnim zawodnikiem jest Tesla Model X Performante, które zaoferuje nam dwa silniki elektryczne generujące 611 KM mocy oraz 660 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co pozwoli wystrzelić do „setki” w 2,9 sekundy. Ostatnim graczem w wyścigu jest Tesla Model Y Performante z układem napędowym, który zaoferuje nam 450 KM mocy oraz 639 Nm maksymalnego momentu obrotowego i pozwoli wykonać sprint 0-100 km/h w 3,7 sekundy.

Drag Race: bratobójczy pojedynek Tesli S, 3, X, Y

Źródło: Throttle House

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz