Samochody elektryczne

Zobaczcie Volkswagena ID.4 w różnych wcieleniach

Trzeba przyznać, że niektóre grafiki prezentują się bardzo obiecująco.

Trzeba przyznać, że niektóre grafiki prezentują się bardzo obiecująco.

Zaledwie kilka dni temu Volkswagen zaprezentował całkowicie nowego ID.4, który zaoferuje nam potężny układ napędowy oraz praktyczny zasięg wynoszący do 402 km na jednym ładowaniu. Jednak jest to zapewne wierzchołek góry lodowej, a wkrótce po elektrycznym crossoverze nadejdą jego kolejne wcielenia. Wszystkie możliwe opcje postanowił przygotować portal KDesign.

Najciekawiej prezentuje się pick-up ID.4, który otrzymał elegancki design i wygląda naprawdę dobrze. Trochę gorzej sytuacja przedstawia się z jego walorami praktycznymi, gdyż jego paka jest zdecydowanie za mała, aby zmieścić w niej większą ilość bagaży, a co za tym idzie, model miałby niewielkie szanse na znalezienie wystarczającego popytu. Kolejne grafiki przedstawiają ID.4 jako crossovera coupe, który zapewne pojawi się na rynku motoryzacyjnym i doczeka się płynniejszej linii dachu. Warto również wspomnieć, że projekt ten został zainspirowany pojazdem koncepcyjnym Crozz II.

Idąc dalej możemy zauważyć równie realną, co crossover coupe, topową wersje GTI, która doczekała się nowego zestawu felg oraz przemodelowanej przedniej części pojazdu, które zostały wyciągnięte z obecnego modelu GTI. Kolejne dwa projekty również mają szanse trafić do ostatecznej oferty modelu, a mowa tu oczywiście o praktycznej wersji kombi opartej o koncepcje Space Vizzion oraz tradycyjnym sedanie, który charakteryzuje się stonowaną stylistyką.

Nowy Volkswagen ID.4 trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku i został wyceniony na 39.995 dolarów. Natomiast w połowie 2021 roku pojawi się jego mocniejsza odmiana z dwoma silnikami elektrycznymi i napędem na wszystkie koła, która kosztować będzie co najmniej 43.695 dolarów.

2021 Volkswagen ID.4 – wizualizacje innych wariantów

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: KDesign AG

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz