Oto jak może wyglądać odświeżony Ford Focus sedan

Czas nieznacznie odświeżyć popularnego sedana.

Obecna odsłona Forda Focusa znajduje się w połowie swojego cyklu produkcyjnego, stąd też nadchodzi najwyższy czas aby nieznacznie odświeżyć model i wprowadzić do niego kilka kosmetycznych modyfikacji. Niedawno szpiedzy motoryzacyjni przyłapali zakamuflowany prototyp odświeżonego Focusa w nadwoziu sedana, a już teraz graficy z portalu Kolesa postanowili ściągnąć z pojazdu zbędną siatkę maskującą i opublikowali swoją wizję nadchodzącego Forda.

Autorem najświeższych grafik jest Nikita Chuiko, który postanowił wprowadzić do modelu nieznacznie zmodyfikowany przedni zderzak z mniejszą dolną kratką, która nieco lepiej pasuje do ogólnego wyglądu modelu. Oczywiście nieco wyżej umieszczony został grill o charakterystycznym kształcie oraz nieznacznie przemodelowane reflektory.

Z tył natomiast znalazły się nowe, nieco mniejsze światła, którym w pewnym stopniu mogliśmy przyjrzeć się na wcześniej wspomnianych zdjęciach szpiegowskich. Nieco niżej umieszczony został nowy zderzak o zdecydowanie bardziej agresywnym wyglądzie z dwoma trapezoidalnymi końcówkami układu wydechowego, które bardziej pasowałyby do wersji ST. Niestety jest to jedynie fikcyjna wizja autora, gdyż egzemplarz przyłapany na testach posiadał jedynie jedną, okrągłą rurę wydechową.

Niestety zarówno fotografie szpiegowskie, jak i powyższe wizualizacje nie pozwalają nam zajrzeć do wnętrza maszyny, które również powinno otrzymać niewielkie zmiany. Według krążących pogłosek, do kokpitu odświeżonego Focusa powinien trafić większy wyświetlacz systemu inforozrywki, jednak nie jest to potwierdzona informacja.

Jak na ten moment nie wiemy, kiedy moglibyśmy spodziewać się premiery odświeżonego Forda Focusa w nadwoziu sedana.

2022 Ford Focus sedan – zdjęcia szpiegowskie, wrzesień 2021

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz