A gdyby połączyć Toyotę Suprę z BMW M Coupe?

Trzeba przyznać, że jest to dość dziwne połączenie.

Na rynku tunerskim możemy znaleźć wiele ciekawych i dziwnych projektów pokroju limuzyn opartych na Tesli Model S, czy też Ferrari 360 Modena. Jednak nie każdy projekt można zrealizować nawet przy pomocy odpowiednich środków. Inaczej sytuacja przedstawia się w cyfrowym świecie, gdzie liczni graficy mogą zrealizować praktycznie każdy pomysł w formie wizualizacji. Tym razem do sieci trafiły grafiki przedstawiające czwartą generację Toyoty Supry połączonej z BMW M Coupe.

Obecna generacja Toyoty Supry została opracowana we współpracy z bawarską marką i dzieli wiele elementów z BMW Z4. Skłoniło to grafików z Abimelec Design do opracowanie naprawdę dziwacznej mieszanki. Japoński model otrzymał charakterystyczny kształt od BMW M Coupe przy jednoczesnym zachowaniu stylistyki Supry. Stąd też nietypowy projekt zachował reflektory oraz przedni zderzak z kultowego modelu.

Jednak patrząc z boku od razu dostrzeżemy wpływ BMW pokroju otworów wentylacyjnych umiejscowionych w okolicy przednich nadkoli, podobnych do tych, które mogliśmy znaleźć w M Coupe. Jednak tuż obok nich znalazły się złote znaczki Toyoty oraz obręcze, które mogliśmy zobaczyć w czwartej generacji Supry. Ciekawie prezentuje się tył pojazdu, który łączy w sobie elementy z obydwu pojazdów. Całość została jednak dopełniona przez poczwórne końcówki układu wydechowego od BMW M Coupe.

Z pewnością taki projekt nie trafiłby na linie produkcyjne Toyoty, gdyż wygląda zbyt dziwacznie nawet jak na japońskie ewenementy z rynku wtórnego. Niemniej jednak poniższe wizualizacje pokazują, że w grafikom nie brakuje pomysłów, aby nas zadziwić.

Toyota Supra M Coupe

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

2 thoughts on “A gdyby połączyć Toyotę Suprę z BMW M Coupe?

 • 4 października 2021 at 12:08
  Permalink

  Jak dla mnie przód troche mocno wysunięty ale tak pozatym wygląda całkiem dobrze. ;p

  Reply
 • 4 października 2021 at 13:25
  Permalink

  Jak na moje gusta wyglada dobrze. Ale to możliwe że ze względu na to że uwielbiam stylistykę supry i jest to dla mnie klasa sama w sobie. ;p

  Reply

Dodaj komentarz